Het exoskeleton pak is optioneel in de multiplayer van Call of Duty: Advanced Warfare

Inmiddels is er al flink wat gameplaymateriaal van Call of Duty: Advanced Warfare naar buiten gekomen en hebben we zelf ook al met de game kunnen spelen. Hoe ons dit is bevallen kun je hier nog eens teruglezen in de preview van Lennard. Zoals de beelden tot nu toe lieten zien is de grote verandering in de multiplayer dat je nu als speler een exoskeleton pak draagt, waarmee je onder andere op gebouwen kan springen en tevens in de lucht naar links en naar rechts kan ‘dodgen’.

Iets waar de meningen over verdeeld waren en wellicht nog steeds zijn aangezien we dit niet gewend zijn van een shooter als Call of Duty. Het kan zijn dat je naar de Gamescom bent geweest om daar de multiplayer te spelen en het spelen met exoskeleton pak niks vindt, of je bent sowieso iemand die niet van teveel poespas houdt en liever alles gewoon op de klassieke manier wil uitvechten. Hoe dan ook, er zal straks in de multiplayer van Call of Duty: Advanced Warfare een aparte playlist aanwezig zijn waarin je niet met het Exoskeleton pak speelt, zo heeft Michael Condrey van Sledgehammer Games bekendgemaakt.

In deze meer traditionele playlist kan je onder andere modi spelen als Team Deathatch, Capture the Flag en Domination. Dus zonder het maken van boosts en zonder alle nieuwe bewegingen die je anders hebt wanneer je het exoskeleton pak draagt. Sledgehammer Games heeft besloten deze aparte playlist in de game te stoppen om zo rekening te houden met spelers die liever de klassieke ‘Call of Duty’ ervaring willen beleven.

  1. User  avatar
    2442 XP

    Vraag me dan wel af welke playlist het meeste gespeeld gaat worden 😉

    0
  2. User  avatar
    2610 XP

    Maps zijn in mijn mening te groot zonder exo. Het is gebouwd voor en met de exo laat staan als je moet lopen met bijvoorbeeld search and destroy.

    0
  3. 62.140.132..xxx's avatar

    Oh ja Said want dat weet jij! Die map zijn juist klein. En ze hebben 4 map laten zien?? Je weet nog niks dus praat lekker over dingen die je wel zeker weet

    0
  4. User  avatar
    3330 XP

    @62.140.132..xxx: leuk die haat altijd op deze site zonder ook maar enige reden

    0
  5. User  avatar
    2610 XP

    @62.140.132..xxx:

    Heb de game zelf gespeeld op gamescom, dus weet uit ervaring hoe groot het is en hoe belangrijk de exo is om de mappen door te gaan. Beter praat jij niet voordat je je feiten weet omtreft mijn kennen en weten✌️

    0
  6. 188.207.107..xxx's avatar

    Zit wat in.Maps zijn gemaakt om op gebouwen etc te springen. Benieuwd hoe dit zonder exoskeleton gaat zijn.

    0
  7. User  avatar
    787 XP

    Gelukkig maken de exo’s lekker veel geluid en verraden ze zichzelf behoorlijk.

    Toch weet ik nog niet wat ik van dit deel in de COD reeks moet vinden.
    Ghost heb ik weer snel verkocht. Was niet mijn game.

    Vraagje.. het worden toch wel bij de release meer dan 4 mappen?

    0
  8. User  avatar
    2610 XP

    @MightyMostert:

    Jazeker meer als 4 mappen.

    0
  9. User  avatar
    647 XP

    @saidddd93: Wat is je mening over de game eigenlijk nu je het gespeeld hebt?

    0
  10. User  avatar
    159 XP

    Het exoskelet is een vernieuwing binnen COD, of het nu een slappe ripoffis van anderegames of niet maakt niet uit.

    Ze komen de community tegemoet door dit te doen. Heel nette actie van Sledgehammer.

    Pas als je de levels gespeeld hebt met en zonder exoskelet kan je er pas een mening over geven.

    Dus alle bedweters, nog even geduld…..
    4 november mogen jullie (of ja 3 november, day zero release).

    0
  11. User  avatar
    2610 XP

    @marty:

    Altijd gehouden van COD tot Ghosts kwam steeds minder en minder gespeeld. Dit is dan ook geen haat reactie of iets maar gewoon een mening. Was altijd positief zie al mijn andere posts comments etc via mijn profiel historie.

    Was met tweakers.net naar de Gamescom gegaan en de wachttijd bedroeg 90 minuten. Lang wachten maar als COD liefhebber toch maar gedaan. Eenmaal aangekomen was ik zeer teleurgesteld. Het voelt niet als Call of Duty. Het bewegen het schieten en al is in mijn ogen zwaar teleurstellend. Vooral het boosten sliden cloaken etc is niet mijn ding maar dat hangt van je voorkeur af. Dag erna werd bekend gemaakt dat er een playlist zal zijn zonder exo maar in mijn ogen zijn de maps gecreëerd dmv exo te gaan rondlopen en zonder zal dat zeker moeizamer gaan aangezien de maps groter zijn hierdoor.

    Heb toevallig ook met iemand van de pers gesproken van Tweakers zelf en die vond het ook niks evenals de maat naast me en we hadden allebei geplant de game incl season pass te bestellen.

    Al met al het is 1000x beter als Ghosts, de verhouding van hoeveel kogels je nodig hebt totdat je neervalt is hoger als dat van ghosts en mijn complimenten naar de sound settings (wel jammer dat er geen dead silence is, want de voetstappen hoor je zeker zonder “soundwhore perk”)

    Ieder zijn voorkeur maar beschouw dit gewoon als opinie omtrent mijn huidige ervaring met het spelen ervan. Er is zeker wat veranderd mijn complimenten hiervoor maar in mijn ogen niet in de richting die ik zelf zou willen.

    0
  12. User  avatar
    647 XP

    @saidddd93: So, dank je wel voor je uitgebreide antwoord! Ik had al zo’n gevoel toen ik de trailer/gameplay zag. Ik zal deze titel dan ook laten liggen dit jaar (helaas). Misschien als de reviews goed uitpakken dat ik het nog wil proberen, maar niet eerder.

    0
  13. User  avatar
    962 XP

    @saidddd93: Beter dan*

    0
  14. User  avatar
    3330 XP

    @saidddd93: om jouw verhaal in het kort samen te vatten:

    Het Had Advanced Warfare moeten heten zonder de naam Call of Duty erboven

    0
  15. 87.209.6.xxx's avatar

    Waarschijnlijk nog een jaar bo2 spelen

    0
  16. 84.85.38.xxx's avatar

    @87.209.6.xxx: Man, ik zou willen dat ik BO2 nog kon spelen, heb m’n kapotte pc weg gegooid, en nu zit ik met ps4 only dus af en toe wat ghosts spelen wat ik na een uurtje al zat ben..

    0
  17. 84.104.136..xxx's avatar

    @saidddd93: Misschien worden de mappen veranderd om zonder exo nog fijn te kunnen spelen.

    0
  18. User  avatar
    451 XP

    @saidddd93: er waren maar 2 speelbare mappen op de gamescom dus het kan zijn dat de andere mappen kleiner zijn zoals in elke cod .
    ik heb het zelf ook gespeeld daar , en als je al die schermen zag vroeg je je toch af hoe het in godsnaam kan dat het zo een lange wachtrijen waren .
    die exo had echt geen toegevoegde waarde voor mij en voor mij is deze ook wel een big fail en zelfs meer dan ghosts want de dlc van ghost vind ik dan wel weer prettig .

    0
  19. 62.238.17..xxx's avatar

    Denk jij maar Door je gamescom ervaring met aw dat je het kent zonder exo. Maar ok.. Ze hebben mij in zoverre verbaasd van sledgehemmer dat ik me nu niet voor kan stellen dat ze daar niet aan gedacht hebben. Ze laten grote maps zien voor de exoskelets omdat dat nieuw is. Misschien is de rest kleiner. Dat weet je niet dus vandaar dat ik je reactie niet begrijp. Het zijn aannames! Maar goed we gaan het zien.

    0
  20. User  avatar
    962 XP

    @84.85.38.xxx: Ik heb hetzelfde probleem; ik had BOII voor de xbox 360 maar die heb ik weggedaan en een ps4 gekocht… Ik mis het spel

    0
  21. 84.27.248..xxx's avatar

    @84.85.38.xxx:
    ja das kut man
    ghost word je inderdaad ook niet boij van.

    0
  22. User  avatar
    2610 XP

    @distefano:

    Klopt maar dat is het juist, aangezien het gebouwd is met focus op de movement van de exo denk ik juist dat we geen kleinere maps zullen krijgen of überhaupt mogen verwachten (denk zelf dat dit de beste mappen zijn vandaar de demonstratie)

    Gelijk heb je trouwens er waren zoveel schermen haha zal dat dan ook nooit begrijpen. Wat ik ook echt irritant vond was dat je ongeveer een kwartier tot half uur naar gameplay verplicht moest kijken zucht

    0
  23. User  avatar
    2610 XP

    @84.104.136..xxx:

    Wie weet ik hoop het 🙂

    0
  24. User  avatar
    451 XP

    @saidddd93:
    En dan nog dacht je van : Hmmm , die mannen kan ik toch wel aan .
    en dat waren dan pro’s haha .
    En daarna stond je plots terug buiten te wachten , aaargggg .

    0
  25. User  avatar
    2610 XP

    @distefano:

    Hahahaha ja precies dat dacht ik ook toen ik ze zag spelen xD Logica van hoe ze het hebben opgezet is dan ook ver te zoeken

    0

Meer Call of Duty: Advanced Warfare

Meer