Patch en DLC zijn op komst voor Rocket League


Rocket League is momenteel een behoorlijke hype, zoals Roy vorige week al liet weten in zijn artikel. De game is momenteel gratis te downloaden op de PlayStation 4 als je een PlayStation Plus lidmaatschap hebt, dus check de game zeker even als je dit nog niet hebt gedaan. Spelers van Rocket League hebben ook mooie dingen om naar uit te kijken, want Psyonix zal spoedig met een patch komen, evenals DLC.

Allereerst de patch, die binnenkort moet verschijnen. Deze update zorgt er onder andere voor dat je winst/verlies ratio voortaan wordt weergegeven als een percentage. Ook worden spelers die ranked wedstrijden vroegtijdig verlaten gestraft. Wat voor gevolgen dit precies gaat hebben is echter nog niet bekend. Pysonix deelde verder nog de volgende lijst met zaken waar momenteel ook aan gewerkt wordt.

  • Een 3v3 ranked modus
  • Spectator modus
  • Oplossing voor het spelen met vrienden op een ander platform
  • Speciale items voor alle spelers die last hebben gehad van de problemen met de servers

Ook is er DLC op komst voor Rocket League, zowel gratis als betaald. De gratis DLC betreft een nieuwe map, die meer de vorm heeft van een normaal stadion in plaats van een cirkel. Het betaalde DLC pakket, dat naar de naam Supersonic Fury luistert, voegt twee nieuwe auto’s aan de game toe. Bovenaan dit bericht kan je één van de twee voertuigen zien. Hoeveel deze DLC gaat kosten is nog niet bekend. Beide uitbreidingen moeten binnen een paar weken verschijnen.

  1. 87.213.110..xxx's avatar

    Mooi…!!!! SWS buy-en die DLC

    add me M-A-N-G-A-inc

    0
  2. User  avatar
    510 XP

    Heeerlijk !!!
    Lekker snel
    Gratis DLC
    Ik hou van Sarpbc 2 😉

    0
  3. User  avatar
    280 XP

    die auto ziet er echt sick uit, dus haal deze DLC sowieso.

    0
  4. User  avatar
    4884 XP

    Top spel ik raad het iedereen aan. Heb veel mensen deze spel doen spelen en nu allemaal verslaafd… in begin is gwn wennen maar eens je weet wat je doet echt verslavend

    0
  5. User  avatar
    128 XP

    Er is toch al een 3vs3?

    0
  6. User  avatar
    21 XP

    @Casartelli: Ja maar niet in de ranked mode

    0
  7. User  avatar
    128 XP

    @tommiboy96: wel toch? Solo standard?

    Ik zie solo, double en solo standard staan bij ranked. En de laatste is 3-3

    0
  8. User  avatar
    128 XP

    Ah ik zie t al. T kan ook wel maar niet met vrienden in een party. En straks wel.

    0
  9. 109.128.59..xxx's avatar

    3 vs 3 ranked is er inderdaad al.

    maar niet als je met een groep speelt. (tenmibste niet met 2 man)

    0
  10. 213.93.4..xxx's avatar

    Ik hoop op wat meer items in de dlc, zodra je alles behaald heb is het voor de verzamelaars gedane zaak.

    0
  11. 84.26.219..xxx's avatar

    En wordt oververhitting en motorgeronk nu WEL opgelost?

    0

Meer Rocket League

Meer