Forspoken video’s laten verschillende onderdelen van de game zien

Er zijn al een aantal PlayStation 5-games van Square Enix verschenen. De eerste PS5-titel die officieel werd aangekondigd door de Japanse ontwikkelaar/uitgever was echter Forspoken, die ook naar pc komt. Het spel komt in mei volgend jaar uit en daar zijn nu nieuwe gameplayvideo’s van verschenen.

De video’s hieronder laten zien wat de game allemaal te bieden heeft. Zo wordt getoond dat de hoofdrolspeelster verschillende mogelijkheden heeft om haar vijanden uit te schakelen, waaronder bommen en vergiftigde darts.

Daarbuiten komen ook de user interface en menu’s aan bod. Deze tonen onder andere dat je verschillende vaardigheden kunt ontgrendelen en het blijkt dat je zelfs je nagels kunt customizen. Dit en meer is in de onderstaande video’s te checken.

  1. User  avatar
    7143 XP

    De teller is al af ent gaan op mijn ps5 heb deze game gisteren digitaal aangeschaft nu maar aftellen tot hij uitkomt .

    0
  2. User  avatar
    166 XP

    Hit or miss ben benieuwd

    0
  3. User  avatar
    3157 XP

    Komt zeker in mijn collectie, spreekt mij erg aan.

    0
  4. Anoniem-6573's avatar

    Het is een rpg , kan ik dan ook als man spelen ?

    0
  5. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-6573: denk niet net zoals dat je batman of spiderman niet als vrouw kan spelen haha

    0

Meer Forspoken

Meer