Dragon Ball Z: Kakarot voor current-gen consoles laat niet lang op zich wachten

Bijna drie jaar nadat Dragon Ball Z: Kakarot uitkwam voor de vorige generatie consoles, maakte Bandai Namco vorige maand bekend dat er ook een PlayStation 5 en Xbox Series X|S-versie zal verschijnen. Nu weten we wanneer deze in de schappen zal liggen.

De uitgever had al een ‘release window’ gegeven voor de nieuwe versie van Dragon Ball Z: Kakarot, namelijk 2023. Dit is echter een erg ruim begrip en het was nog niet duidelijk hoe lang we nu precies op deze release moesten wachten.

Het blijkt nu dat de game vrij snel in de winkels zal liggen. De PlayStation 5- en Xbox Series X|S-versie van Dragon Ball Z: Kakarot komt namelijk op 13 januari uit. Dit werd bekendgemaakt met de onderstaande video.

  1. User  avatar
    2766 XP

    Was dit nou ook een gratis upgrade? Is nu in de aanbieding voor 17,49…

    0
  2. Anoniem-7957's avatar

    Ja die vraag stel ik mij ook waar de gratis upgrade is . Toffe game maar ik ga niet weer de volle mep betalen voor een ps5 versie.

    0
  3. Anoniem-9749's avatar

    Je kunt gratis updaten naar next gen

    0
  4. Anoniem-8882's avatar

    @Bass: vorige aanbieding van 22,49 incl. seasonpass 1. Hoop dat deze aanbieding nog terugkomt dit jaar

    0
  5. User  avatar
    7 XP

    Heb deluxe edition op ps4 maar nog ni eraan begonnen
    Zou die ook uitkomen voor ps5?

    0
  6. Anoniem-1136's avatar

    Is het een leuk spel voor 17,49? Nooit eerder gespeeld en PS5 upgrade lijkt nice.

    0
  7. User  avatar
    563 XP

    @Anoniem-1136: Ik vond het wel de moeite om de game te spelen. Geen heel erg spannende gameplay enzo hoor maar als fan van DBZ wel leuk 🙂

    0

Meer Dragon Ball Z: Kakarot

Meer