Video gaat uitgebreid in op wat je van Skull and Bones kan verwachten

blank

Ubisoft heeft niet alleen de (nieuwe) releasedatum van Skull and Bones bekendgemaakt, ook hebben ze een nieuwe gameplay video gedeeld waarin ze iets dieper ingaan op wat er zoal te doen en beleven valt in de game. Het gaat hierbij dan om het uitvoeren van aanvallen op andere schepen en forten, het doden van zeemonsters en het drijven van handel.

De video hieronder, die je 10 minuten aan beelden toont. We moeten toegeven dat deze beelden er naar onze mening niet slecht uitzien. Dus ondanks alle miserie die er tijdens de ontwikkeling heeft plaatsgevonden, ziet het er steeds meer naar uit dat het toch nog gaat gebeuren.

De game zal verschijnen op 16 februari 2024 voor de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S en pc.

  1. User  avatar
    4028 XP

    Ik moet eerlijk zeggen dat ik het er nog niet eens zo slecht vind uitzien.
    Niet alleen grafisch maar qua progressie lijkt het me best een toffe game.
    Aaaaahhhhhhrrrgggg!

    0
  2. Anoniem-9091's avatar

    Damn van wat ze nu laten zien is het overduidelijk dat ze naar de kritiek van de laatste beta hebben geluisterd en het hebben verbeterd. Dit kan echt serieus nog wel eens een kleine hit worden

    0
  3. Anoniem-1481's avatar

    assasins creed: naval combat,gemiste kans dit.

    0
  4. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-9091:

    Hoe durf je dat te zeggen. Je moet deze game de grond in boren. Dat is een eis als je op playsense wil reageren.

    Ik ben het overigens met je eens

    0
  5. User  avatar
    249 XP

    Het ziet er wel grappig uit. Weet niet of het wel zo mijn ding is. Maar prima. We zien het wel wanneer het spel uit is.

    0
  6. User  avatar
    348 XP

    Ziet er best tof uit! Hoop dat ik geselecteerd word voor de bèta!

    0
  7. Anoniem-6622's avatar

    Ik wordt echt gek van die reclames op deze site. Kan niet eens fatsoenlijk een video kijken.

    0
  8. Anoniem-6554's avatar

    Tsja, lastig hoor. Dit kan zomaar eens een hele vette game worden…..

    0
  9. Anoniem-8999's avatar

    Tja het is en blijft Ubisoft en deze game heeft wel heel lang in development hell gezeten. Is vaak al geen goed teken.

    Het KAN uiteraard nog steeds wat worden maar ik heb er een hard hoofd in.

    0
  10. User  avatar
    1464 XP

    *16 februari 2024.

    Dat ziet er al heel wat beter uit dan alles wat we tot nu toe eerder gezien hebben van deze game. Ik ben benieuwd naar de reviews, want een gezonde dosis scepsis lijkt me op voorhand toch verstandig.

    0
  11. User  avatar
    1889 XP

    @coola:

    @Smaakmaker:

    Zijn jullie geliefde van elkaar? De tering..

    OT:

    Ziet er wel heel goed uit kwa progressie systeem en endgame materiaal.

    Hoop dat er ook grote PvP sea battles in zitten of komen te zitten.

    Ik denk dat ik deze wel aanschaf

    0
  12. Anoniem-3147's avatar

    @coola: die regel is toch voor elke game of bericht van toepassing?

    0
  13. Anoniem-2563's avatar

    @Oldskool-NL: tja op zich wel maar niet voor €60+

    0
  14. User  avatar
    4028 XP

    @Anoniem-2563: sws zou ik wachten tot ie fatsoenlijk gepatched en geupdate is, en dan is ie waarschijnlijk wel een keer in de aanbieding.
    Ik ben i.i.g. wel aangenaam verrast met deze trailer.

    0
  15. Anoniem-393's avatar

    @Anoniem-2563:

    ik vind 70+ voor elke game te veel ook voor GTA VI. dat gezegd hebbende deze video van deze game straalt wel echt 100 procent triple A game uit.

    0
  16. Anoniem-1363's avatar

    @Redrum83:

    Ik mag hopen dat jij je vriendje beter behandeld.

    0
  17. Anoniem-1578's avatar

    Ik heb jaren lang toegeleefd naar de release. Tot vijf jaar terug.
    Als het straks €10,- is koop ik het misschien. Benieuwd er naar nee al lang niet meer.

    0
  18. User  avatar
    772 XP

    @RLXTR: Thanks! Sorry, ik heb het aangepast.

    0
  19. User  avatar
    9506 XP

    Wat kun je van de game verwachten: nog meer uitstel! Hahaha

    Zit er nou ook in dat je andere schepen kunt enteren en melee gevechten hebt?

    0
  20. Anoniem-4430's avatar

    Ik ben wel positief verrast en wacht de komende maanden rustig af. Misschien toch een kans geven dan met wat vrienden samen kan dit wel vermakelijk worden!

    0
  21. Anoniem-1030's avatar

    @coola: loop niet te zeuren, je overdrijft gewoon altijd waardoor je steeds in de discussies terecht komt. Dat is gewoon te wijten aan jezelf.

    0
  22. Anoniem-4376's avatar

    @Redrum83: 1 gebruiker 2 accounts

    0
  23. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-1030:

    Onzin. Er is niks mis met woorden gebruiken als dit is epic , dit is geniaal, hij is een geniale meesterbrein. Als je daar moeite mee hebt ligt het probleem toch echt bij jou.

    0
  24. Anoniem-9532's avatar

    @coola: Het is geniaal meesterbrein; niet geniale meesterbrein. Verder is het best vervelend dat we in plaats van aanvullende informatie of interessante vragen over een artikel, voortdurend dit aandachtsvragende gedrag zien staan bij bepaalde artikelen.
    Gelukkig verwijdert Playsense ook veel van dit repeterende gezeur.

    0
  25. Anoniem-9289's avatar

    Voor iets wat zovaak is uitgesteld had ik toch wel wat meer verwacht van de movement en hoe het water reageert op de boten.

    0
  26. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-9532:

    Zeik niet zo. Ik doe 100 % niks verkeerd met mijn posts en hebben gewoon een meerwaarde ( want dat is iets wat jij nooit voor mij zal bepalen wat wel of niet een meerwaarde heeft) ik blijf door gaan met mijn posts tot ik dood ben

    Overigens deze game ziet er goed uit en Ubisoft laat zeer waarschijnlijk weer eens zien dat ze heer en meester zijn in maken van geweldige open wereld games

    0
  27. Anoniem-5047's avatar

    @coola: Als ik jou was zou ik nog even noemen dat de AI ook waarschijnlijk heel goed zijn, voor het geval er anders te weinig mensen zin hebben om te weerleggen dat Ubisoft zo goed is in open wereld games. Dan heb je nog een 2e onderwerpje om je over op te winden.

    0
  28. Anoniem-9289's avatar

    @coola: Hoe durf jij een andere mening van iemand te eissen? Als diegene (en ik) dat een mooi en ziek spel vinden is dat onze mening. En jij bent niet in de positie om te zeggen dat wij iets MOETEN vinden. Dat is aan ons zelf.

    0
  29. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-9289:

    Grappig dat je dat zegt. Waarom krijg ik dan altijd op mijn kop als ik zeg dat Assassin’s Creed Valhalla een sublieme game is.

    Of de AI van Mirage is goed.

    Waarom mag ik die mening niet hebben

    0
  30. Anoniem-6852's avatar

    @coola: “Waarom krijg ik dan altijd op mijn kop?”.
    Je krijgt niet op je kop. Mensen hebben een andere mening. Maar jij ervaart het blijkbaar als op je kop krijgen.

    Je zegt net dat je altijd je eigen mening zal blijven geven tot je dood.
    En dat is helemaal prima.
    En nu vraag je weer waarom je een bepaalde mening niet mag hebben?
    Wat wil je nu? Dat iemand erop reageert waarna je weer Ctrl C en Crtl V kunt doen en kan schrijven dat je altijd je mening zal blijven geven?

    Wat een vermoeiende aandachtzoekerij!

    0
  31. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-6852:

    Wat de Fuck praat jij voor onzin met aandacht zoekerij?

    Ga je mij nou vertellen dat mijn nog nooit bekritiseerd is omdat ik bijvoorbeeld Ubisoft een geweldige triple A open wereld games developer vind. Elke keer als ik mijn mening deel ( en nee kom niet met je mening zeg je te vaak want dat is dikke onzin) is er wel iemand die mijn mening de grond inboord.

    0
  32. Anoniem-4511's avatar

    @Anoniem-9289: ik vind dat op zich wel meevallen, al moet ik zeggen dat ik het ook niet heel erg vind als de rest goed werkt. Gaat dat meer on de gameplay en gevechten voor mij.

    0
  33. Anoniem-6032's avatar

    @coola: klopt tercht niet wat je zegt tuurlijk heb we niks aan aan mening geven alleen voor een mening zonder naar de feiten te kijken omdat je toch beweert altijd gelijk te hebben maar jij zegt van hoe durf je dit te zeggen en dan te eindigen ben het met je eens staat totaal niet in verhouding met hoe je je in het beging reageert op zijn bericht dat geeft alleen maar aan dat je wilt dat jou mening iedereen zijn mening is op alle punten op deze game en of op punten in het algemeen van games hallo een mens mag toch een mening hebben als je maar geen onzin bewust probeert te verkopen zoals al die game journalisten waar in velen niet zo gemeen zijn ja kwa video maar in werkelijkheid zijn de meesten journalisten en of gaming site in het echte leven het zelfde als al die youtubers namelijk van denken dat alles mag hier in nederland en zo niet dan is in het buitenland het beter ja hoezo er zijn ook landen waar om de zoveel tijd standaart oorlog komt prima als je in een land wilt leven met oorlog maar ga dan niet lopen janken dan want ondanks dat Nederland niet meer als vroeger is dan nog al is het maar iets ben je in nederland beter af dan in welke land dan ook besef dat dus jou bericht op die gene vooral met hoe je eindigt want dat staat totaal niet in verhouding met wat je zegt in het beging want hoe kan je het met hem eens zijn als je dit in het beging van je bericht zegt waarom zeg je dat stukje in het beging überhaupt dus het klopt niet wat je zegt dus stop met jou meningen andere hun meningen maken alleen maar omdat je anders je zin niet krijgt we hoeven niet opgevoed te worden in wat we leuk vinden dat bepalen we zelf wel en dat zeg ik tercht tegen je dus stop met eisen en of dingen verplichten aan mensen alleen maar omdat je anders je zin niet krijgt want draait alles om jou of zo en dan zeggen die game journalisten dat hun die YouTubers van nu haten ja waarom nodige hun in hun studio uit dan voor een award dan dat geeft alleen maar duidelijk aan dat hun zelf ook vieze mensen zijn die van vrouwen dwingen houden en dit zeg ik tercht tegen je want dat is een feit ik ben te minsten niet die mensen de schuld geeft zonder argument en of argumenten wat de meesten mensen vooral mannen beginnend bij de meesten rot jongens jeugd van tegenwoordig en nee heeft niks met valse beschuldigen te maken want dat zeggen zulke mensen die het alleen vooral zelf en of die het ook zelf doen en over hun mogen we niet klagen onzin is dit alleen maar omdat je je bang bent dat niemand je tercht meer aan durft te kijken en of met je wilt omgang zielige ben je dan en dit zeg ik nogmaals tercht tegen je dus stop met dingen zeggen die niet waar zijn en of om door te gaan op dit voorbeeld die ik je net gaf stop met om iets te zeggen wat je niet meent omdat het niet in verhouding staat met wat je in het beging van je bericht zei want jij praat onzin

    0
  34. User  avatar
    4548 XP

    @Anoniem-6032:

    Wat een lap onzin in je tekst.

    0

Meer Skull and Bones

Meer

Het tweede seizoen van Skull and Bones is van start gegaan

Ubisoft kondigde vorige week al aan dat het nieuwe seizoen van Skull and Bones deze week van start zou gaan en inmiddels is dit gebeurd. Het tweede seizoen luistert naar de naam Chorus of Havoc en Ubisoft stuurde ons een overzicht van de b...

blank

Lennard Verhage

Skull and Bones krijgt donderdag een gratis trial van een week

Toen Skull and Bones in februari uitkwam stelde Ubisoft de game voor maar liefst 8 uur beschikbaar in de vorm van een gratis trial. De trial is nu weer terug, want op 28 mei gaat het tweede seizoen van start en hier is nu een story trailer...

blank

Lennard Verhage

Ubisoft maakt plannen voor Skull and Bones seizoen 2 bekend

Skull and Bones is na een jarenlange ontwikkeling eerder dit jaar verschenen en het uiteindelijke resultaat was enigszins teleurstellend. Maar we kunnen niet ontkennen dat Ubisoft post-launch altijd veel zorg draagt voor z’n titels. ...

blank

Lennard Verhage

Nieuwe Skull and Bones update nu beschikbaar

Hoewel Skull and Bones verre is van de AAAA-game die Ubisoft ons beloofde, krijgt de game naar goede gewoonte van de uitgever uitstekende ondersteuning. Zo is nu update 1.000.007 uitgebracht en die komt met een reeks van bug fixes, gamepla...

blank

Lennard Verhage