Cities: Skylines II is al meer dan een miljoen keer over de toonbank gegaan

Wie graag virtuele steden bouwt, kon in oktober aan de slag met Cities: Skylines II. De game was op kritisch vlak niet meteen een enorm succes, met technische problemen en een beperkte hoeveelheid content als de voornaamste naar voren geschoven minpunten. Toch blijkt de game op financieel vlak wel een succes te zijn.

In het financiële jaarrapport bespreekt uitgever Paradox Interactive de game. De vertegenwoordigers van de studio geven aan dat ze het spijtig vinden dat Cities: Skylines II aanvankelijk de verwachtingen van fans niet kon inlossen. Ze zijn echter wél blij om te kunnen melden dat de titel al meer dan een miljoen keer verkocht is.

Ook geven ze aan dat ze druk bezig blijven met verbeteringen en dat ze de game op lange termijn blijven ondersteunen. Buiten dat verschijnt er later dit jaar nog een versie voor consoles, al is niet bekend wanneer precies. Wat vonden jullie van Cities: Skylines II?

https://www.youtube.com/live/f7keZMDhZ6E?si=tnzgy7987n9Yee9y

  1. User  avatar
    88 XP

    Kan niet wachten ‘m straks op mn Series X te spelen :).

    0
  2. Anoniem-9966's avatar

    Deze game had gewoon nog zeker een half jaar tot een jaar nodig voordat ze hem konden uitbrengen. Zal wel weer de druk van boven zijn geweest om het eerder uit te brengen.

    0
  3. Anoniem-8971's avatar

    Ben aan het wachten tot de performance n beetje stabiel is voor dat ik m koop. Schijnt nu dramatisch te zijn.

    0
  4. User  avatar
    171 XP

    Hopelijk deze lente nog aan de slag met dit gave spel op de PS5!

    0
  5. Anoniem-873's avatar

    Ik hoop dat deze pas uitkomt op de ps5, als hij helemaal klaar is. Status van deze game is momenteel erg slecht (pc).

    0
  6. User  avatar
    471 XP

    Had hem graag gekocht, maar (nog) niet verschenen op PS5 of Mac. 🙁

    0
  7. Anoniem-552's avatar

    @SyllaVanylla: @pOZORjED: komt wel. Xbox gaat verdwijnen haha

    0
  8. Anoniem-3944's avatar

    @Anoniem-8971:
    Ik speel CS2 op een 5 jaar oude laptop. Performance is niet geweldig, maar gezien mijn specs gaat het eigenlijk verrassend goed. Voor mensen die hele grote steden geeft de simulatie nog een performance issue, maar daar wordt aan gewerkt. Deze week is er via een patch al een eerste verbetering gekomen.

    Wat eerder een probleem is, is de bugs in de game mechanics zelf. Wanneer je een fanatiek CS speler bent dan heb je daar veel last van.

    0
  9. Anoniem-3944's avatar

    @pOZORjED:
    Volgens de communicatie van CO wordt dit maart

    0
  10. Anoniem-1491's avatar

    Machtig prachtige game!

    0

Meer Cities: Skylines II

Meer