Opnames The Last of Us-serie vinden plaats in Calgary, Canada

HBO werkt momenteel aan een tv-verfilming van Naughty Dogs populaire game The Last of Us. De beelden die Austin, Texas moeten voorstellen worden echter gefilmd in Canada. De laatste foto’s van de set hebben een aantal belangrijke gebouwen onthuld die worden gebouwd voor het filmen.

Naar verluidt beschikt HBO over meer dan 10 miljoen dollar per aflevering. In de serie spelen Pedro Pascal als Joel, Gabriel Luna als Tommy, Bella Ramsey als Ellie, Anna Torv als Tess en Merle Dandridge als Marlene. Verder doen er geruchten de ronde dat Naughty Dog werkt aan een complete remake van The Last of Us voor de PS5. Om erachter te komen of dit ook effectief het geval is, zullen we nog even geduld moeten hebben.

  1. User  avatar
    7718 XP

    Ben benieuwd 🙂

    0
  2. Anoniem-7740's avatar

    Ik heb het volste vertrouwen in HBO.

    0
  3. Anoniem-6887's avatar

    Ben alweer klaar met deze show. Hoe kan je een blonde Sarah nu casten met donker kroeshaar

    0
  4. Anoniem-1964's avatar

    @Anoniem-6887: Joel en Tommy zijn ook ineens Mexicaans Niks mag meer wit of mannelijk zijn tegenwoordig in films, series en games.

    0
  5. Anoniem-1964's avatar

    @Anoniem-6887: Joël zijn haar is ook erg donker met veel krullen. Dus het slaat wel degelijk ergens op. Ook kan een kapper veel wonderen verrichten op de set. Daarnaast: hoe kan je je in godsnaam druk maken om het haar van acteurs? Ga je ook een punt maken van schoenmaken en kleur ogen?

    0
  6. Anoniem-4380's avatar

    @Anoniem-1964: go woke go broke !

    0
  7. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-6887: Zullen w eerst even afwachten hoe ze het doen?
    Geloof dat ene heath ledger ook niet als Joker gezien kon worden en ik denk dat ie het genaild heeft@<a href="#comment-1584003"

    0
  8. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-1964: oooh boehoehoe de blanke witte man is zo veel jaren al weer onderdrukt…..
    Man ga gewoon die facking serie kijken en zeur niet over nationaliteit ras en andere bullshit

    0
  9. Anoniem-6886's avatar

    @RobanosSmatros: het gaat om pure rasisme tegen vooral blanke hetero mannen !
    En waarom?
    Omdat 400 geleden slavernij was , en wie heeft de piramide gebouwd, gaan we nu alle Egyptenaren boycotten?

    0
  10. Anoniem-9235's avatar

    @Anoniem-6886:

    Arbeiders hebben de piramides gebouwd, geen slaven.

    https://historiek.net/piramides-van-gizeh-niet-door-slaven-gebouwd/6602/

    0
  11. Anoniem-1087's avatar

    @Anoniem-6886:

    “ het gaat om pure rasisme tegen vooral blanke hetero mannen !”

    Haha wat een onzin kraam jij uit.

    Waarom worden dit soort reacties niet verwijderd redactie?

    0

Meer The Last of Us

Meer