Nickelodeon All-Star Brawl voorzien van voice-overs en items in nieuwe update

Nickelodeon All-Star Brawl is voorzien van een gloednieuwe update die nieuwe items en voice-overs toevoegt aan het spel. De update kwam opeens uit de lucht vallen, zonder eerdere communicatie van de ontwikkelaar.

De stemmen zijn ingesproken door de stemacteurs die ook de personages vertolken in de tv-series. Daaronder vallen onder andere SpongeBob SquarePants’ stemacteur Tom Kenny, Jim Cummings als Shredder en nog veel meer. Daarnaast voegt de update nog een hele rits aan nieuwe items toe en zijn er wat kleine gameplay tweaks en fixes doorgevoerd. Zo is de standaard stock verhoogd naar 4.

De update komt precies op tijd voor het nieuwe PS Plus-aanbod deze maand, waar Nickelodeon All-Star Brawl een onderdeel van is. Benieuwd naar alle veranderingen en toevoegingen in de nieuwe update? Dan kan je de patch notes in het Twitterdraadje hieronder bekijken:

  1. Anoniem-2062's avatar

    Speelt echt heeeel houterig en sloom

    0
  2. User  avatar
    585 XP

    Wat is dan die game met Batman en Gandalf? Ik haal wat door elkaar volgens mij

    0
  3. Anoniem-5229's avatar

    @Brave Fencer Musashi: iets met multiverse ofzo. Multiversus?

    0
  4. Anoniem-4685's avatar

    Echt rotzooi

    0
  5. Anoniem-6300's avatar

    @Anoniem-5229: Multiversus inderdaad

    0
  6. Anoniem-7640's avatar

    De controls zijn net niet goed genoeg om hier echt plezier uit te kunnen halen. Je zou toch denken dat iemand daar Smash Bros heeft gespeeld en zelf ook aanvoelt dat het gewoon niet klopt?

    0
  7. User  avatar
    958 XP

    gare game

    0

Meer Nickelodeon All-Star Brawl

Meer