Monolith Productions krijgt versterking voor Wonder Woman door studio achter Gotham Knights

Monolith Productions is op het moment druk bezig met Wonder Woman. De ontwikkelaar krijgt het klaarblijkelijk niet alleen voor elkaar om de game te ontwikkelen, want zijn hebben ondertussen hulp gekregen.

Tech4Gamers heeft een vacature bij WB Games Montreal gevonden voor een External Development Artist. In de beschrijving staat dat de eerste taak van deze functie bestaat uit het bijstaan van Monolith Productions bij het maken van Wonder Woman.

Wanneer we het eindresultaat kunnen zien is nog niet bekend. Sowieso zijn er nog weinig details over deze game bekendgemaakt. Wat we wel weten is dat het spel geen live service-titel zal zijn.

  1. User  avatar
    1890 XP

    Dit is een titel waarbij ik zowel uitkijk naar als bang ben voor het eindresultaat. Een goeie Wonder Woman game lijkt me hartstikke tof als ze haar wapenarsenaal en moves goed gebruiken. Ik vraag me alleen hoe ze dat nemesis systeem erin willen verwerken. Dat lijkt me er niet echt bij passen, eerlijk gezegd. Wondy verdient ondertussen wel eens een goeie game.

    0
  2. Anoniem-2247's avatar

    Benuwuecof “Sweet Baby Inc” er weer een hand in heeft

    0
  3. User  avatar
    417 XP

    @Anoniem-2247: voeg je bij de overige 11-jarigen die zich daar druk om maken of neem het allemaal niet zo serieus en ontspan lekker tijdens het gamen

    0
  4. Anoniem-2493's avatar

    @Gebruikersnaam: niet echt. Suïcide squad is ruk eerste klas door dat kutbedrijf. Laat wb maar naar de kloten gaan.

    0
  5. User  avatar
    417 XP

    @Anoniem-2493: ik weet dat een zondebok zoeken altijd makkelijk is. Maar denk je echt dat dat spel beter was geweest zonder inmenging van dat bedrijf? De controls, de gameplay, de loop, alles eigenlijk? Ligt dat aan een bedrijd dat zich bezighoudt met inclusiviteit in games?
    Denk eens even na

    0
  6. Anoniem-8349's avatar

    Het is niet de woke joke, maar het zijn de grijpgrage vingertjes van bedrijven als ea en warner die zich verlagen tot zombie content zonder passie.

    Dat soort bedrijven moeten dan ook gestraft worden en de enige manier die werkt is als wij hier geen centjes meer aan uitgeven.

    0
  7. User  avatar
    417 XP

    @Anoniem-8349: ervan uitgaande dat je dezelfde anonieme reageerder bent: je verplaatst de doelpalen enorm. Je nieuwe argument komt niet meer in de buurt van het initiële onderwerp.
    Het is roeptoeteren, een beetje in het rond strooien met zure, onsamenhangende ideetjes zonder enige kennis van zaken

    0

Meer Wonder Woman

Meer