Ubisoft kondigt The Rogue Prince of Persia aan

Wat een verrassing had moeten zijn werd eerder al gelekt, maar het klopt dat Ubisoft werkt aan een nieuwe Prince of Persia-game. Het gaat hier om The Rogue Prince of Persia, die in ontwikkeling is voor de pc. De game verschijnt in eerste instantie op pc via early access (op 14 mei). Zodra de definitieve game is verschenen, zal Ubisoft naar andere platformen gaan kijken.

Tijdens de Triple-I showcase heeft de uitgever de game voor het eerst laten zien en de trailer check je natuurlijk hieronder. Ontwikkelaar Evil Empire, bekend van Dead Cells, is de studio achter deze titel en eerdere details blijken ook te kloppen. Het is een roguelite die qua gameplay enigszins vergelijkbaar zou zijn met de vorige game van deze studio.

Opvallend is ook dat men voor een compleet andere visuele stijl kiest, die toch wel afwijkt van wat we van de franchise gewend zijn. Patrick heeft de game even kunnen spelen en in zijn hands-on preview lees je er meer over.

  1. Anoniem-13's avatar

    Niet voor mij

    0
  2. User  avatar
    5256 XP

    Het is dat ik niks heb met Rogue games. Maar dit ziet er wel heerlijk uit. Doet mij denken aan prince of Persia 2 the shadow and the flame.

    0
  3. Anoniem-4036's avatar

    een roze prince of persia, het wordt steeds gekker.game nu al weer vergeten

    0
  4. User  avatar
    1890 XP

    De animatie ziet er wel aardig uit, maar ik twijfel over de gameplay. Zou mooi zijn als er een demo komt. Dan kunnen we kijken of het lekker speelt.

    0
  5. Anoniem-49's avatar

    @Anoniem-1649: Ben het met je eens. Maar The Lost Crown is toch echt wel een uitzondering vind ik. Zoveel beter dan wat Ubisoft normaal uitbrengt.

    0
  6. Anoniem-6690's avatar

    Dit zag er geweldig uit!
    Ik kijk uit naar de Early Access volgende maand!

    0
  7. User  avatar
    22 XP

    Dit is wat ik van Ubisoft wil!
    Niet telkens dezelfde game opnieuw en opnieuw, maar interessante variaties op klassieke games!

    0
  8. User  avatar
    872 XP

    Ziet er een beetje uit als een mobiele game.

    0
  9. User  avatar
    569 XP

    @coola: Welke dan als ik vragen mag, en niet games die je wat vind tegenvallen maar Ubisoft games die je ronduit slecht vind.

    0
  10. User  avatar
    5256 XP

    @Silencer:

    Onder andere Haze, Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter , Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier en al hun just Dance titels vind ik troep maar dan ook echt troep.

    0
  11. User  avatar
    4017 XP

    De grafische stijl is echt afschuwelijk vind ik.

    0
  12. Anoniem-6284's avatar

    @coola:ik wil een remake van rainbow six vagas serie die waren zoo goed

    0
  13. Anoniem-1889's avatar

    @Smaakmaker: dit is ook niet voor mij maar ik kan me voorstellen dat mensen dit leuk vinden

    0
  14. Anoniem-4863's avatar

    graflelijke stijl,blehhhhh

    0
  15. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-1889: Oh als je van Roque lite games houdt zeker. Alleen dat is niet mijn type genre.@coola: Ooit bedacht dat jij niet de doelgroep bent voor Just Dance.

    0
  16. User  avatar
    5256 XP

    @Smaakmaker:

    Geweldig dit…@Silencer: vraagt welk games van Ubisoft ik slecht vind en ik antwoord daar op en dan kom jij met de opmerking misschien ben jij niet de doelgroep voor just dance.

    Thja misschien ben jij wel niet de doelgroep van welke koers de Assassin’s Creed franchise opvaart.

    0
  17. Anoniem-8033's avatar

    @Anoniem-4036:

    Och dit zie jij zeker weer als ‘woke’? Jij moet niet gekker worden.

    0
  18. Anoniem-7358's avatar

    @coola: Slecht betekend wat anders dan niet leuk of niet jouw type spel. Wat is er zo slecht aan Just Dance dan? Of Ghost Recon AW 1 en 2? Enlighten us.

    0
  19. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-7358:

    Ik hoef mij niet te verantwoorden over waarom ik iets slecht of goed vind. Feit blijft dat er Ubisoft games zijn die ik slecht vind en dat ik de vraag van@Silencer: heb beantwoord.

    0
  20. Anoniem-6275's avatar

    @coola: Oke probeer gewoon een gesprek met jou aan te gaan, ben geen Ubi hater en speel dagelijks Trackmania (spel dat ubi heeft gered)… maar prima jongen, niet alles online is eropuit om jou stuk te maken of aan te vallen… so belangrijk ben jij ook weer niet.

    Snap nu waarom iedereen zo aggresief tegen jou reageerd. Misschien een keer een chill pill nemen en gewoon een gesprek aangaan ongeacht ieders standpunt.

    Ben zelf altijd erg enthousiast geweest over Ghost Recon en wou daar over in gesprek gaan….

    Fijne dag verder coola.

    0
  21. Anoniem-9052's avatar

    @coola: Ik vond het meer een dooddoener. Van kijk eens wat jullie zeggen klopt moet ik ben geen Ubisoft fanboy. Want ik vind Just Dance echt slecht. En wat ik ook mooi vind toen Ghost Recon op zijn hoogtepunt was vond je de games niet leuk. Maar het laatste deel bestempel je als goed. Haha.

    En of de open wereld AC games niet voor mij zijn. Ik vind open wereld games erg tof. Mits het goed gedaan wordt. En ik vind ondanks dat ik ze best een stuk gespeeld heb. Die games te groot. En ook qua gameplay herhalend worden. En de gameplay qua combat vind ik minder dan bijvoorbeeld Ghost of Tsushima. Dacht dat ik was ingelogd bleek niet zo te zijn.

    0
  22. Anoniem-6693's avatar

    Zeker een AAAA game hahaha

    0

Meer The Rogue Prince of Persia

Meer