Resident Evil 8: Village is officieel meer dan vijf miljoen keer verscheept

Resident Evil 8: Village verscheen eerder dit jaar en de game blijft maar verkopen, dat blijkt weer als we kijken naar de verkoopcijfers en het aantal verscheepte units. Ondertussen is de game wereldwijd meer dan vijf miljoen keer verscheept, zo liet Capcom weten. Dit getal omvat zowel digitale verkopen als wat verscheept is naar retailers en dus nog doorverkocht moet worden.

Resident Evil 8: Village gaat verder op het verhaal van het zeer goed ontvangen én verkopende Resident Evil 7: Biohazard. Het was tevens ook de introductie van de franchise op de current-gen consoles. Het bleek een spetterende intrede van de franchise en iets wat mijn collega’s Matthias en Johnny al verwacht hadden toen zij de game in onze review bekroonden met een dikke vette 9.

  1. User  avatar
    10599 XP

    Lekker bezig

    0
  2. Anoniem-991's avatar

    Lekkerd heur

    0
  3. Anoniem-4401's avatar

    Verscheept… niet zo interessant dus. Verkochte exemplaren, daar draait het om.

    0
  4. Anoniem-5869's avatar

    Uitstekende game, een prima vervolg op deel 7

    0
  5. Anoniem-8933's avatar

    Hoop dat we snel iets gaan horen over de dlc

    0
  6. Anoniem-8216's avatar

    Vette game. Ik heb hem helaas niet kunnen uitspelen nog omdat ik bij de eindbaas geëindigd ben met maar 1 first aid spray (wel de moeilijkste moeilijkheidsgraad). Deel 7 is wel mijn favoriete tot nu toe.

    0
  7. User  avatar
    563 XP

    @Anoniem-8216: Haha, dat is wel heel erg zuur. Hopelijk ooit nog eens uitspelen dan

    0
  8. Anoniem-9018's avatar

    Ik hou zo erg van de Resident Evil games maar maak ze eens wat langer dan die 6-8 uurtjes nondeju haha

    0
  9. Anoniem-9253's avatar

    @Anoniem-4401: tuurlijk wel, retailers bestellen immers niet bij als de game in de schappen blijven liggen

    0

Meer Resident Evil 8: Village

Meer