Bereid je Switch geheugen alvast voor: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zal veel ruimte innemen

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom verschijnt normaal gezien binnen enkele maanden op de Switch en velen onder ons zullen vast al reikhalzend aan het uitkijken zijn naar deze release. Enkele dagen geleden liet de game zich nog zien met een nieuwe trailer en intussen zijn ook pre-orders live gegaan.

Nu de gamepagina live staat, kunnen we ook zien hoeveel geheugen de game zal innemen op onze consoles. Hou je vast, want het is heel wat! De geschatte grootte van The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom op de Switch is namelijk 18.6 GB. Als dit uiteindelijk zal kloppen, dan wordt dit de grootste first-party Nintendo-game die ooit op de Switch is uitgekomen. Ter vergelijking: The Legend of Zelda: Breath of the Wild is ongeveer 14.7 GB groot.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom verschijnt op 12 mei.

  1. User  avatar
    872 XP

    Raar eigenlijk. Je verwacht na de titel van dit bericht dat het om ontzettend veel gb’s gaat. Best lachwekkend dat het om 18 gb gaat. In vergelijking met sommige ps4/5 games is dit ontzettend weinig. Ik weet wel dat het een heel ander apparaat is, maar toch. En het verschil met het eerste zelda-deel (4gb) is op de ps4/5 een indiegame van een uurtje gameplay ( of een kleine patch).

    0
  2. User  avatar
    10599 XP

    @SanderlaGrande: dit dus. Wou al zeggen. Lacht in PlayStation, 80GB of CoD, kan wel tot 180GB oplopen 😀

    0
  3. Anoniem-5398's avatar

    Ik heb er 512gb in zitten .. denk dat ik wel plek heb

    0
  4. Anoniem-2795's avatar

    gewoon opschonen. spellel die je niet speelt er af joppen.

    0
  5. User  avatar
    7718 XP

    @Anoniem-2795: Of de gamecard kopen ipv digital download scheelt ook veel ruimte.

    0
  6. Anoniem-2032's avatar

    Switch zeggen ze heb maandag mijn Switchkiller gekocht over paar weken lekker spelen op de Steam Deck!!!!

    0
  7. Anoniem-3011's avatar

    @mrb: Hoeveel past er op zo’n kaartje, straks moeten we een deel van het spel downloaden omdat het niet op het kaartje past.

    0
  8. User  avatar
    7718 XP

    @Anoniem-3011: Bij launch van Switch was het max 32GB op een spelcartridge, ik weet niet of dat in de loop van de jaren is verhoogd. Sowieso is alles wat er op een cartridge past meegenomen 😉 Nintendo kan er ook voor kiezen om ivm kosten de game op een 16GB spelcartridge te zetten waarnaast je dan nog een aantal GB zelf moet downloaden/installeren. We gaan het zien 😉

    0
  9. Anoniem-993's avatar

    Framedrops…

    0
  10. Anoniem-7960's avatar

    Het is opslag en geen geheugen

    0

Meer The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Meer