Saints Row krijgt in mei, juli en augustus uitbreidingen, gratis districten en talloze verbeteringen

De reboot van Saints Row heeft vooralsnog niet super gepresteerd, zo heeft ook de Embracer Group aangegeven. Desalniettemin is Volition erop gebrand om er toch nog wat van te maken en gaan er dit jaar nog significante updates en uitbreidingen uitgerold worden.

In de onderstaande, geüpdatete roadmap heeft de ontwikkelaar aangegeven wat er precies op stapel staat. Men trapt in april af met een gratis cosmetisch pakket dat in het teken staat van Dead Island 2, de game die dezelfde maand gelanceerd wordt. In mei volgt de eerste uitbreiding – The Heist and the Hazardous – en wederom een gratis update die onder andere een nieuw district toevoegt, samen met een fotomodus en aanpassingen aan de combat.

Ook in juli en augustus komen er wederom uitbreidingen aan bod, respectievelijk Doc Ketchum’s Murder Circus en een nog titelloze campagne, en mogen spelers in dezelfde maanden gratis updates verwachten, die “nieuwe features en verbeteringen” zullen bevatten.

  1. Anoniem-325's avatar

    Telaat

    0
  2. User  avatar
    521 XP

    Rip

    0
  3. User  avatar
    10599 XP

    De laatste 5 spelers zullen daar heel blij mee zijn 🙂

    0
  4. User  avatar
    13155 XP

    Geld terug zou de enige verbetering moeten zijn bij dit gedrocht……

    0
  5. Anoniem-7063's avatar

    Ze kunnen fixen en updaten wat ze willen, feit blijft wel dat de hoofdpersonages gewoon tenenkrommend slecht zijn. Volgende Saints Row moet echt terug naar zijn gangster-roots.

    0
  6. Anoniem-1866's avatar

    Stop met zeiken allemaal zeg. Alsof de game zo’n drama was, het is allemaal zo populair om de kudde na te blaten he?

    Was de game perfect? Nee verre van, maar was het leuk? Zeker weten.

    0
  7. Anoniem-5168's avatar

    kan niks over zeggen heb deze game niet. 5 euro dan koop ik hem.

    0
  8. Anoniem-7344's avatar

    @Anoniem-5168: Eerlijk gezegd, dit spel is nog niet eens 1 cent waard.

    0
  9. Anoniem-5485's avatar

    @Anoniem-1866:

    Ze hebben hem niet eens gespeeld maar wel zeiken. Maar typisch gedrag van deze vaste gasten.

    0
  10. Anoniem-688's avatar

    @Anoniem-1866:

    Moet een game perfect zijn? Nee! Maar hij moet wel leuk zijn en dat is deze game totaal niet!

    0
  11. Anoniem-7210's avatar

    En maar zeiken

    0
  12. Anoniem-4516's avatar

    Game was niet perfect maar vermakelijk genoeg dat ik er geen spijt van heb.

    0
  13. Anoniem-4988's avatar

    @Anoniem-7210:

    Ik heb €70 voor deze bak stront betaald, ik mág zeiken

    0
  14. Anoniem-7823's avatar

    @Anoniem-4988:
    Dat is toch echt je eigen schuld, reviews waren overal slecht

    0
  15. Anoniem-9596's avatar

    @Anoniem-7823:

    Tja ik ben niet zo’n meeloper, ik hecht geen waarde aan wat anderen vinden. Is maar één mening die voor mij telt en dat is de mijne…

    0
  16. Anoniem-4031's avatar

    @Anoniem-688:

    Dat is dan jouw mening.

    0
  17. User  avatar
    1384 XP

    Ik heb de seasson pass dus laat maar komen !!!

    0
  18. User  avatar
    718 XP

    Ik heb alleen een trial gespeeld waarin ik mij boven verwachting goed heb vermaakt met deze game, het grafische gedeelte viel mij tegen maar mocht de pret niet bederven. koop ‘m ooit nog wel voor een leuke prijs

    0
  19. Anoniem-4720's avatar

    Ik vond de eerste 2 games wel leuk, daarna werd het alleen maar slechter.

    0
  20. Anoniem-8982's avatar

    Laat maar komen. Ga ik ‘m ergens in de herfst nog een keer spelen. Ieder z’n ding, maar ik heb dikke pret gehad met deze.

    0
  21. User  avatar
    1280 XP

    Zouden ze nu de voortgang hebben gefixt dat je tenminste de leuke challenges en zij missies kan behalen ? Game was idd leuk, maar niet als je met bepaalde zij missies niet verder komt omdat je progressie niet wordt opgeslagen.

    0
  22. User  avatar
    27 XP

    Ik heb het verhaal en nog een heel stuk daaromheen voltooid maar ik denk niet dat deze updates er voor zorgen dat ik het spel opnieuw installeer.

    0
  23. Anoniem-9893's avatar

    Van de week de game voor minder dan 20 bij bol gekocht. Vermaak me er prima mee, nee het is niet perfect, maar dat wisten we doormiddel van de reviews al. Laat maar komen die updates, dus aan het eind van de rit gaat het om het plezier. De jeugd die hier schreeuwend zit te zeikenz verdedigen wsl allemaal wel Pokemon scarlet/violet.

    0
  24. User  avatar
    395 XP

    Van de week gekocht voor 10e. Wel lachen

    0
  25. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-1866: no offence maar deze game verdedigen kan dus echt niet hoor.
    Is niet alleen de game of gameplay narrative of zo maar eigenlijk praktisch alles.
    Geluid stemmen feel verhaal optimalisatie noem maar op!
    nee dit is een game die terecht is gebashed sorry not sorry

    0
  26. User  avatar
    13155 XP

    @gamingbosch: waar heb je hem gekocht voor 10 euro of gewoon via marktplaats?

    0
  27. User  avatar
    395 XP

    @RobanosSmatros: via mp. Ik dacht daar kan ik hem nog eens voor proberen.

    0
  28. Anoniem-5543's avatar

    De game is al dood

    0
  29. User  avatar
    383 XP

    Wat een zuurpruimen hier weer zeg…. Best een vermakelijke game, met de nieuwe content start ik de game ook graag weer op

    0
  30. User  avatar
    13155 XP

    @gamingbosch: mmmm slim misschien moet ik mij maar over mijn principes heen zetten en daar ook is gaan kijken haha!

    0
  31. User  avatar
    13155 XP

    @Calhoun84: je kan niet ontkennen dat het gewoon nite veel soeps is?
    Dat je het prima vindt dat mag maar je ziet de kritiek punten toch ook wel?

    0
  32. User  avatar
    383 XP

    @RobanosSmatros: Het is geen topper en kritiek mag best. De reacties op PSX-Sense zijn alleen erg zuur geworden.

    0
  33. User  avatar
    13155 XP

    @Calhoun84: mmm ja dat neem ik vaak met een korreltje zout.
    Ik denk dat het probleem is dat hij gewoon slechte staat was en eigenlijk ng is.
    Ze er meer van verwacht hadden.
    Over de personages en dingen ga ik niet hebben maar kan mij voorstellen dat mensen gewoon erg teleurgesteld waren helaas

    0

Meer Saints Row

Meer